Która reklama będzie odpowiednia dla dekarza?


adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Która reklama będzie odpowiednia dla dekarza?

Postautor: adambyczek » 31 maja 2016, 11:08

Cześć, posiadam średniej wielkości firmę dekarską. Od pewnego czasu w kraju mamy kryzys budowlany i co za tym idzie jest znacznie mniej robót dekarskich dla takich brygad jak nasza. Ludzie coraz mniej budują domów. Jak już jakaś osoba pyta się o usługę to zazwyczaj poszukuje najtańszej firmy dekarskiej w mieście. Konkurencja bardzo poobniżała ceny. Na dzień dzisiejszy praca jest na granicy rentowności. Tak, więc zacząłem się poważnie zastanawiać nad reklamą mojej firmy, lecz nie wiem jaki rodzaj promocji się sprawdzi? Proszę o pomoc.

podobne tematy:

alexsys76
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 10:52

Która reklama będzie odpowiednia dla ekipy dekarskiej?

Postautor: alexsys76 » 31 maja 2016, 11:16

Witaj. Prowadzony przez ciebie rodzaj działalności nie jest łatwy do promowania. Drukowanie broszur nie ma żadnego sensu. Pozostaje ci internet: pozycjonowanie witryny oraz promocja na takiego rodzaju stronach internetowych: https://biozamrazarki.pl/?p=254 . Inne rodzaje reklamy okażą się mało skuteczne. Praktycznie darmowym pomysłem jest zamówienie baneru z reklamą i wieszanie go podczas prac na terenie budowy. Zawsze jakiegoś klienta możesz na to złapać. Koszt praktycznie równy 0.

podobne tematy:

tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:29

Która reklama najlepiej się sprawdzi dla ekipy dekarskiej?

Postautor: tolek1980 » 31 maja 2016, 11:21

Cześć. Przedmówca zapomniał jeszcze o marketingu szeptanym i reklamie AdWords. Te dwa sposoby promocji dobrze się sprawdzają. Szczególnie marketing szeptany na portalach tematycznych

podobne tematy:


Wróć do „Forum tematyczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości