W jaki sposób reklamować tego typu działalność w Internecie?


adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

W jaki sposób reklamować tego typu działalność w Internecie?

Postautor: adambyczek » 17 cze 2016, 13:06

Dzień dobry, jakiś czas temu założyłem stronę internetową, która oferuje turystykę medyczną w naszym kraju. Pomysł wg mnie bardzo oryginalny i na tego rodzaju usługi wiem, że jest popyt. Natomiast posiadam wielki kłopot z dotarciem do nowych klientów. Link do strony to i strona wygląda okazale, lecz nie posiadam zapytań ofertowych. Co mogę z tym zrobić, żeby więcej osób zaglądało do mnie? Będę wdzięczny za pomoc. Pragnę dodać iż widziałem początkujący serwis skrzyń biegów we Wrocławiu w którym znam szefa. Poprzez promocję strony w wyszukiwarkach internetowych znacznie poprawiły mu się obroty. W jego przypadku było to niewiele słów kluczowych typu: serwis skrzyń biegów Wrocław lub naprawa skrzyń biegów. W moim przypadku chyba nie wystarczy parę słów kluczowych, które Lecz bynajmniej na przykładzie tej firmy, która oferuje naprawę i remonty skrzyń biegów będzie łatwiej wyjaśnić moje wątpliwości. Przykładowo jak wybieram wspomniane 4 frazy do promocji. Po jakim czasie zobaczę efekt w postaci pojawiania się strony WWW w Top 10 na frazę serwis skrzyń biegów Wrocław lub tą frazę naprawa skrzyń biegów Wrocław? Czy będzie to miesiąc czasu, a może rok? I właśnie czas jest tu najważniejszy. W przypadku tej strony oferującej serwis skrzyń biegów we Wrocławiu sprawa była prostsza. Tu mamy stacjonarny serwis skrzyń biegów, który sprzedaje konkretną usługę: naprawę i remonty skrzyń biegów we Wrocławiu. Ja posiadam firmy z całej polski i nie posiadam siedziby. Umieszczenie banneru na płocie więc nie wchodzi w rachubę. Jakieś pomysły co można zrobić? Myślałem o reklamie szeptanej na forach. Lecz tu również pojawił się duży problem, który polega na liczbie słów kluczowych. W moim biznesie są ich setki. A w przypadku serwis skrzyń biegów występuje ich naprawdę niewiele. Jak widzicie, jak nie podchodzę to sprawy to za każdym razem schody. Choroba to okropna rzecz, również wypadek. Natomiast najważniejszy jest rychły powrót do pełnej sprawności ruchowej. Z pomocą przyjedzie wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego, która ma wysokiej jakości sprzęt rehabilitacyjny. Nasuwa się za pewne pytanie u wielu osób - dlaczego nie nabyć sprzętu rehabilitacyjnego? Po pierwsze to cena. Zakup wysokiej jakości sprzętu rehabilitacyjnego to wydatek od kilku do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Więc dobrym wyjściem jest skorzystanie z oferty na wynajem sprzętu rehabilitacyjnego - jest to wybór znacznie korzystniejszy cenowo. Ponadto po okresie wynajmu sprzętu - możemy go bez problemu zwrócić i o nim zapoznać. Korzystając z wynajmu sprzętu rehabilitacyjnego z pewnością oszczędzimy! Drugi powód to fachowe doradztwo. Firmy zajmujące się wynajmem sprzętu rehabilitacyjnego posiadają wykwalifikowanych pracowników, którzy służą profesjonalnym doradztwem. Kolejny powód to pomoc pracownika, który dostarcza zamówiony sprzęt rehabilitacyjny. Osoba taka pomoże nam w wyjaśnieniu jego obsługi. Poprzez to korzystanie z wybranego modelu sprzętu rehabilitacyjnego będzie prostsze. Zobacz: sprzęt rehabilitacyjny wypożyczalnia http://rentalmed.pl

podobne tematy:

marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:50

Jak można promować tego rodzaju działalność w Internecie?

Postautor: marekwolski » 17 cze 2016, 13:20

Witaj. Kluczowe pytanie: jak mają ludzie wejść na twoją stronę? Przecież jest niewidoczna dla ludzi. Więc tu masz problem. Jeśli nie można jej wyszukać to przecież nikt o niej nie słyszał. Po pierwsze pomyśl o jej reklamie w Internecie. Jest kilka form reklamy, którymi powinieneś się zainteresować. Podstawową z nich jest pozycjonowanie witryny WWW w wyszukiwarce internetowej. Poprzez tego typu działania twoja strona WWW znajdzie się na początku rezultatów na interesujące cię frazy. A to już przekłada się na większą liczbę odwiedzin strony i telefony klientów ofertowe. Inna forma promocji to marketing szeptany na serwisach internetowych. Dla ciebie najlepsze będą to fora dla Polaków mieszkających za granicą. Warto tam zakładać tematy i nakłaniać do tego typu usług. Jak sam widzisz, bez promocji nic nie zdziałasz.

podobne tematy:


Wróć do „Forum tematyczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości