Poszukuje przedsiębiorstwa, które montuje dźwigi hydrauliczne


alinasobol
Posty: 11
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:34

Poszukuje przedsiębiorstwa, które montuje dźwigi hydrauliczne

Postautor: alinasobol » 28 wrz 2016, 12:35

Witam kolegów i koleżanki na tym forum. Napisze na początku w czym problem, a później rozwinę temat. Poszukuję firmy, która specjalizuje się w montażu platform towarowych na potrzeby gastronomii. Potrzebuję takiej małej windy do mojego hotelu, który posiada dwu poziomową restaurację. Udźwig windy nie musi być duży. Widną będą przemieszczały się potrawy w naczyniach. Więc maksymalne obciążenie to sto kilo. Nie posiadam za wiele miejsca na jej montaż, dlatego nie jestem w stanie skorzystać ze standardowych wind. Jestem ciekaw, czy ktoś z was miał do czynienia z podobnym problemem i udało mu się zamontować taką platformę towarową w swojej restauracji.

podobne tematy:

michalgos
Posty: 7
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:27

Poszukuje przedsiębiorstwa, które oferuje dźwigi hydrauliczne

Postautor: michalgos » 28 wrz 2016, 12:55

Cześć. Parę lat temu to może byłby problem ze znalezieniem firmy zajmującej się montażem takich dźwigów hydraulicznych. Dzisiaj bez żadnych kłopotów znajdziesz firmę, która specjalizuje się w montażu dźwigów towarowych o nietypowych rozmiarach. Przykładem jest ta brygada fachowców - Model oka człowieka, która zajmuje się projektowaniem i budową platform towarowych dla hoteli. Dlatego nie musisz się martwić o to, że nie masz dużo miejsca na zamontowanie platformy towarowej w twoim hotelu. Nowoczesne dźwigi towarowe nie wymagają za wiele wolnej przestrzeni. Też można umieścić cały ich mechanizm na zewnątrz budynku lub na dachu.

podobne tematy:


Wróć do „Forum tematyczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości