Jak pielęgniarka jest w stanie dorobić po godzinach?


alinasobol
Posty: 11
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:34

Jak pielęgniarka jest w stanie dorobić po godzinach?

Postautor: alinasobol » 21 cze 2016, 12:26

Dzień dobry. Jestem młodą pielęgniarką. Działam w swoim fachu już od dobrych paru lat. Na co dzień jestem zatrudniona w państwowym szpitalu. Jeszcze do niedawna było dużo więcej dyżurów i był w stanie nieźle dorobić. Na dzień dzisiejszy wszyscy potrzebują pieniędzy, a co się z tym wiąże chętnie biorą dyżury. Dlatego na osobę przypada ich cztery w miesiącu. Ta sytuacja zmusza mnie do szukania dodatkowego zajęcia. Mogę przyjeżdżać do pacjentów do ich domów, itp. Lecz nie mam pojęcia jak mogę ich pozyskać?

podobne tematy:

marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:50

W jaki sposób pielęgniarka może dorobić po pracy?

Postautor: marekwolski » 21 cze 2016, 12:31

Witaj. Rzeczywiście jest problem z reklamą tego rodzaju usług. Pomyśl najpierw o gazecie z ogłoszeniami. Tam osoby starszej daty często zaglądają. Kiedyś był tygodnik Anonse. W nim były różnego typu ogłoszenia. Do teraz widzę go w kioskach prasowych. Natomiast lepszy sposób to dodawanie ogłoszeń do tego typu serwisów ogłoszeniowych: http://polecamspeca.pl/pielegniarka-i-polozna - to tam dzisiaj najwięcej osób szuka usług. Oczywiście im więcej tego typu ogłoszeń dasz na rozmaitego typu serwisach internetowych tym lepiej. Możesz też stworzyć własną stronę WWW i ją promować w Internecie. Ale to już większy koszt, który może się nie zwrócić szybko.

podobne tematy:


Wróć do „Forum tematyczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość