Poszukuje rzetelnej firmy do wykonania balustrad i ogrodzeń w domu w województwie mazowieckim?


alexsys76
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 10:52

Poszukuje rzetelnej firmy do wykonania balustrad i ogrodzeń w domu w województwie mazowieckim?

Postautor: alexsys76 » 29 wrz 2016, 11:35

Cześć. Szukam dobrej brygady ślusarzy, która wykona dla mnie balustrady ze stali nierdzewnej oraz ogrodzenie wokół mojego domu. Chciałbym mieć coś unikalnego, co nie będzie powielonym szablonem. Ogrodzenie pragnę żeby były wykonane w dawnym stylu - teraz nazywa się to chyba kowalstwo artystyczne. Natomiast balustrady chciałbym, aby zostały wykute ze stali nierdzewnej. Zastanawiałem się nad połączeniem szkła z drewnem. Nie mam pojęcia tylko czy nie będzie to za ciężka koncepcja. Dodatkowo mam wątpliwość czy dobrze wkomponuje się to w nowoczesny wystrój domu. Dlatego potrzebuje kumatą brygadę ślusarzy z okolic Radomia. Czy ktoś z was jest w stanie polecić coś ciekawego?

podobne tematy:

marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:50

Szukam rzetelnej ekipy fachowców do zrobienia balustrad i ogrodzeń w domu w województwie mazowieckim?

Postautor: marekwolski » 29 wrz 2016, 11:46

Dzień dobry. Jeśli dobrze Cię zrozumiałem to szukasz firmy, która ma wykonać dla ciebie unikalne balustrady oraz ogrodzenie twojej posesji. Potrzebujesz ślusarzy , którzy posiadają zmysł artystyczny? Jeśli tak to warto rozważyć ofertę ekipy: MetFach , która specjalizuje się w tworzeniu balustrad ze stali nierdzewnej a, także ogrodzeń artystycznych. Dalej zamieszczam ich przykładową realizację: Obrazek . Sprawdź czy szukasz czegoś takiego. Jeśli tak to mogę Ci ich rekomendować z czystym sumieniem. W naszym domu robili balustrady nierdzewne i jestem bardzo zadowolony z ich usług. Brygada wykonała wszystko jednego dnia i zostawiła dom tak jak przed ich wizytą. Wszystko posprzątali po sobie, co jest rzadkim widokiem u budowlańców.

podobne tematy:


Wróć do „Forum tematyczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości