Czy jestem w stanie we własnym zakresie wypromować stronę na frazę dźwigi towarowe


marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:50

Czy jestem w stanie we własnym zakresie wypromować stronę na frazę dźwigi towarowe

Postautor: marekwolski » 16 wrz 2016, 12:16

Dzień dobry. Od dłuższego czasu wertuje zagadnienia związane z reklamą stron w internecie. Najbardziej ciekawą formą promocji jest wg mnie pozycjonowanie strony w wyszukiwarkach. Przejrzałem związanych z tym tematem wiele blogów, mam już za sobą jedno szkolenie związane z SEO i pozycjonowaniem domen w Internecie. Tak, więc uważam, że jestem wstanie samemu podziałać coś w tym temacie. Chciałbym wypromować swoją witrynę internetową na następujące słowo kluczowe: platformy towarowe i tu mam 2 pytania. Czy warto inwestować w dedykowane zaplecze dla tego rodzaju wyrażeń kluczowych jak: dźwigi towarowe oraz czy dzienna ilość pozyskiwanych odnośników ma wpływ na wzrost pozycji. Mam na myśli czy jeśli zbuduje dzisiaj 200 linków a jutro 10 będzie to negatywnie wpływało na pozycjonowanie strony?

podobne tematy:

adaswolski
Posty: 10
Rejestracja: 19 maja 2016, 10:59

Czy jestem w stanie samodzielnie wypozycjonować stronę na hasło platformy towarowe

Postautor: adaswolski » 16 wrz 2016, 12:33

Witam kolegę. Widzę, że odrobinę zapoznałeś się z tematem pozycjonowania strony WWW w wyszukiwarce. Po pierwsze podane przez ciebie słowo kluczowe: platformy towarowe nie należy do najprostszych i młodemu pozycjonerowi będzie dość ciężko ją samodzielnie wypromować. Lecz oczywiście powinieneś próbować swoich sił. Problemem będą oczywiście linki, które musisz pozyskać i ich liczba. Obecnie bez specjalistycznych programów ciężko jest wykonywać pozycjonowanie. Linki możesz tworzyć ręcznie, lecz musisz je podlinkować. W tym miejscu są potrzebne programy. Jeśli chodzi o budowanie zaplecza to jak najbardziej jest to odpowiedni kierunek działań. Natomiast ilość pozyskiwanych linków nie powinna być za duża. Trzeba je budować systematycznie. Dzisiaj np: 10 odnośników, jutro 15 odnośników, następnego dnia 15 odsyłaczy. Wtedy wygląda to w miarę naturalnie.

podobne tematy:


Wróć do „Forum tematyczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości