Jak promować taką stronę internetową?

alexsys76

Jak promować taką stronę internetową?

Postautor: alexsys76 » 17 cze 2016, 13:46

Witam, jestem kominiarzem działającym na terenie miasta Bydgoszcz. Mam stronę internetową od wielu lat. Kiedyś jak wpisało się związane z moją branżą słowa kluczowe w Internecie to wyskakiwała moja strona na początku wyników. Od jakiegoś czasu to się bardzo zmieniło. Obecnie jak wpisuję kominiarz Bydgoszcz to pojawiają się tego typu serwisy internetowe. Te strony są nowe, a są na początku wyników. Dlaczego tak się dzieje, że moja strona którą posiadam od wielu lat jest tak nisko. Proszę o poradę, co jestem w stanie z tym zrobić?

podobne tematy:

marekwolski

W jaki sposób reklamować taką stronę WWW?

Postautor: marekwolski » 17 cze 2016, 13:50

Dzień dobry. Kiedyś tak było jak mówisz. Strony samoczynnie się pozycjonowały w wyszukiwarce internetowej. Obecnie już tak nie jest. Musisz włożyć dużo nakładów finansowych i pracy, aby twoja domena była w wyszukiwarce na frazę: kominiarz Bydgoszcz. A jak wnioskuje z posta - raczej nie promujesz swoje domeny ze stroną i dlatego twoje pozycje ciągle spadają. Jeśli nie włożysz kasy w promocję strony to nic nie zmienisz i możesz pożegnać się z wysokimi pozycjami.