W którym miejscu dostanę lustra robione na zamówienie w stolicy?


marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:50

W którym miejscu dostanę lustra robione na zamówienie w stolicy?

Postautor: marekwolski » 20 wrz 2016, 13:14

Cześć. Poszukuje interesujących luster do domu. Myślę nad czymś oryginalnym i w miarę rozsądnych pieniądzach. Ogólnodostępne lustra ze składów budowlanych raczej nie spełnią swojej roli. Jest to związane z bryłą lustra oraz jego gabarytami. Przykładowo do jednej łazienki potrzebuję lustra w kształcie trójkąta prostokątnego. Dokładnie wiem co powiecie, po co wieszać lustro koło skosów na piętrze. Nie mam zwyczajnie innego wyboru. Kolejne lustro jest mi potrzebne do naszej łazienki w domu. To lustro będzie bardzo duże. Jego powierzchnia to 9m2. Więc jego zakupienie w składzie budowlanym jest niemożliwe. Dlatego potrzebuje znaleźć dane kontaktowe na porządnych szklarzy z Warszawy, którzy są w stanie zrobić takie zlecenie.

podobne tematy:

adaswolski
Posty: 10
Rejestracja: 19 maja 2016, 10:59

W którym miejscu dostanę lustra wykonywane na zamówienie w stolicy?

Postautor: adaswolski » 20 wrz 2016, 13:37

Zakup drzwi szklanych może się wydawać prostą rzeczą, nad którą nie ma co się zastanawiać. Nic bardziej mylnego. Jeśli pragniemy zakupić drzwi szklane do mieszkania, należy wziąć pod uwagę parę kwestii. Jeżeli chcemy kupić drzwi szklane, powinniśmy przede wszystkim zastanowić się, w którym miejscu je zamontować i wybrać właściwy rodzaj do wybranego pomieszczenia. Drzwi wejściowe mogą np. posiadać właściwości antywłamaniowe. Powinny być wykonane solidnie, a przy tym muszą być stylowe i nowoczesne, gdyż stanowią swego rodzaju wizytówkę domu. Do kuchni możemy wstawić drzwi szklane wahadłowe lub przesuwne, które będą się bardzo łatwo otwierały. W innych pomieszczeniach mogą to być drzwi drzwi otwierane na oścież. Istotna jest także kwestia rodzaju szkła. Zapewne nurtować nas będzie także pytanie, czy wybrać szybę przejrzystą, czy matową? Szkło piaskowane sprawdzi się najlepiej w pomieszczeniach, w których będziemy potrzebowali więcej prywatności, czyli łazience i sypialni. W innych pokojach, możemy kupić przezroczystą taflę lub drzwi szklane z mieszanego szkła. Drzwi szklane to kluczowy produkt naszej firmy. Doświadczenie, które zdobyliśmy na przełomie lat pozwala nam zaoferować Państwu wysokiej jakości drzwi szklane, które wykonujemy ze szczególną dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal. Wszystkie drzwi szklane wykonujemy pod indywidualne wymiary. Firma wykonuje drzwi szklane we wszystkich dostępnych wariantach, które umożliwiają zabudowę każdego otworu budowlanego. Mogą to być np. szklane drzwi do futryn czy drzwi przesuwne szklane oraz wahadłowe. Oferowane drzwi szklane wykonywane są ze szkła hartowanego, przeważnie o grubości 8 lub 10 mm albo szkła laminowanego. Technologia laminowania polega na sklejeniu 2 tafli szkła folią laminacyjną - pozwala to na wykonanie drzwi szklanych z fotografią w środku między szybami. Można również wkleić między 2 szyby folie ozdobne, tapety oraz materiały tekstylne. Dzień dobry. Rzeczywiście masz duże wymagania odnoście luster do domu. Na wstępie Ci napiszę, że takie rozwiązania będą dość drogie, więc możesz zapomnieć o niskiej cenie. Jak chodzi o sprawdzonych ludzi to ta ekipa robi niekonwencjonalne. U mnie w domu zamontowali oprócz luster, też kabiny prysznicowe. Jestem zadowolonych z ich roboty, więc możesz wziąć pod uwagę ich ofertę. Przykładowa praca - sam widzisz, że są to dość oryginalne i ciekawe rozwiązania. Jeżeli szukasz innych ofert do porównania to powinieneś skorzystać z portali ogłoszeniowych. Na takich stronach jesteś w stanie dać nawet swoją ofertę i poczekać na odpowiedź fachowców.

podobne tematy:


Wróć do „Forum tematyczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości